Enerji

Enerji

İlgili Sektörler > Enerji

Enerji

“Geleceği şekillendiren enerji sektöründe Nildesk ile başarıya ulaşın, müşteri memnuniyetini artırarak büyümeye odaklanın!”

Enerji sektörü, enerji kaynaklarının kullanımı, çoğaltılması ve yaygınlaştırılmasında önemli rol oynayan son yılların en dikkat çeken sektörlerindendir. Hızla gelişen teknolojiyle müşteri beklentilerinin arttığı, değişime ayak uydurmak isteyen işletmelerin müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik çalışmalara imza attığı bilinmektedir.

Nildesk olarak çok farklı yapılardaki kaynakların yönetiminde etkin bir rol oynayan enerji firmalarının, dijitalleşen dünyaya ayak uydurmalarını sağlıyoruz. Enerji sektöründe faaliyet gösteren işletmelere özel dijital destek çözümleri geliştiriyoruz.

Enerji Sektörüne Özel Dijital Destek Çözümleri

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlamak, beklentilerini karşılamak ve işletmenizi daha verimli hale getirmek amacıyla sunduğumuz dijital destek çözümleri aşağıda sıralanmıştır;

  • Departman Yönetimi ekranından farklı departmanlarınızın taleplerini kolaylıkla takip edebilir, her departmanın sorumluluk alanını ve talep durumunu görebilirsiniz.
  • Çalışma Saatleri Belirleme özelliği ile personelinizin iş akışını düzenleyebilir, taleplere çalışma saatleri içerisinde yanıt verilmesini sağlayabilirsiniz.  
  • Müşteri taleplerini Talep Statü Değiştirme özelliği sayesinde öncelik durumuna göre sıralayabilir, hangi aşamada olduklarını ve güncel durumlarını kolaylıkla görebilirsiniz.
  • Talep İzleme Özelliği ile taleplerinizi anlık olarak takip edebilir, hangi aşamada olduklarını, ne zaman ve nasıl yanıtlandıklarını izleyebilirsiniz.
  • Taleplerinizi kategorize etme amacıyla Talep Etiket Ekleme özelliğini kullanabilir, analiz süreçlerini hızlandırabilirsiniz.

Nildesk olarak enerji sektöründeki işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerinde yanlarında olmayı ve müşterileriyle daha etkili iletişim kurarak geleceği inşa etmelerine yardımcı olmayı hedefliyoruz. Eğer siz de Nildesk hakkında daha detaylı bilgi edinmek, panelimizi incelemek ve sorularınızı iletmek isterseniz dilediğiniz an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN