Evcil Hayvan Ürünleri

Evcil Hayvan Ürünleri

İlgili Sektörler > Evcil Hayvan Ürünleri

Evcil Hayvan Ürünleri

“Evcil dostlarınızın ihtiyaçlarını karşılamak için sunduğunuz hizmetleri, dijital destek çözümleriyle destekleyerek işinizi büyütün ve markanızın gelişimine destek olun.”

Evcil hayvan sektörü, sevgi dolu dostlarımızın sağlığı ve refahı için üretilen ürünlerin temininde önemli bir rol oynar. Evcil hayvanların mutluluğunu artıran ürünlere daha kolay ulaşılması ve sürecin sorunsuz tamamlanması için teknolojik altyapılardan faydalanılması gerekir.

Nildesk olarak, müşterilerinizle olan ilişkilerinizi geliştirmeyi, taleplerinizi çözüm süreçlerinize destek olmayı ve iş süreçlerinizi hızlandırmayı taahhüt ediyoruz. Evcil hayvan sektöründe faaliyetlerini sürdüren müşterilerimize özel dijital destek çözümleri sunuyoruz.

Evcil Hayvan Sektörüne Özel Dijital Destek Çözümleri

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlamanız, beklentilerini karşılamanız ve işletmenizi daha verimli hale getirmeniz amacıyla Nildesk olarak sunduğumuz dijital destek çözümleri aşağıda sıralanmıştır;

  • Bulut tabanlı çalışma sistemi için Cloudewer Entegrasyonu yaparak verilerinizi güvenle depolayabilirsiniz.
  • Müşterilerinize sunduğunuz hizmet seviyesini SLA Yönetimi ile belirleyebilir taahhüt ettiğiniz süre içerisinde talepleri karşılamak için koşul ekleyebilirsiniz.
  • Yoğun taleplerin olduğu dönemlerde talepleri otomatik olarak atamak için Destek Talebi Dağıtımı Sistemi’ni kullanarak destek ekibinizin iş yükünü dengeleyebilirsiniz.
  • Evcil hayvan ürünleriyle ilgili benzer talepleri olan müşterilere hızlı dönüş yapabilmek için Talep Hazır Yanıt Şablonları kullanabilirsiniz.
  • Talep İzleme Özelliği ile taleplerin zamanında ve doğru şekilde karşılanıp karşılanmadığını denetleyebilir, personelinizin performansından emin olabilirsiniz.

Nildesk olarak, evcil hayvan sektöründeki işletmenizin müşteri memnuniyetini artırmayı ve iş süreçlerinizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Dijital destek çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak veya talep kaydı oluşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN