Kamu Projeleri

Kamu Projeleri

İlgili Sektörler > Kamu Projeleri

Kamu Projeleri

“Dijital destek çözümleriyle kamu projelerinde fark yaratın, kısa sürede başarı getiren çalışmalarınızla sektörün geleceğini şekillendirin.”

Kamu projeleri sektörü, toplumun refahını artırmaya yönelik önemli projelerin planlandığı ve uygulamaya konduğu bir sektördür. Projelerin hedeflenen kitleye doğru bir şekilde aktarılması için dijital dönüşümün getirdiği fırsatlardan mümkün olunan düzeyde yararlanılması gerekir.

Nildesk olarak müşterilerinizle ilişkilerinizi geliştirmeyi ve kamu projelerinin talep çözüm süreçlerine tamamıyla hakim olmayı istiyoruz. Bunun için kamu projeleri sektöründeki müşterilerimize özel dijital destek çözümleri geliştiriyoruz.

Kamu Projeleri Sektörüne Özel Dijital Destek Çözümleri

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlamanız, beklentilerini karşılamanız ve işletmenizi daha verimli hale getirmeniz için sunduğumuz dijital destek çözümleri aşağıda sıralanmıştır;

  • Talep İzleme Özelliği ile müşterilerinizin taleplerini kolaylıkla takip edebilir, projelerinizi başarılı bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • İngilizce Dil Özelliği ile dil desteği sağlayarak uluslararası projelerde çalışan müşterilerinizle daha etkili iletişim kurabilirsiniz. Bu özellik sayesinde dil engellerini aşarak işbirliğinizi güçlendirebilirsiniz.
  • Müşteri ve Personel Profil Sayfası sayesinde müşterilerinizin ve proje personelinizin profil bilgilerini inceleyebilirsiniz.
  • Proje süreçlerinizin ve personelinizin performansını Performans Analiz Raporu’ndaki bilgileri kullanarak analiz edebilirsiniz.
  • Proje taleplerini Etiket Raporu ile kategorize ederek proje aşamalarını, talepleri ve iş yükünü takip edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak veya talep kaydı oluşturmak için bizimle iletişime geçin, müşterilerinize kamu projeleri sektörünün en kaliteli dijital destek deneyimini yaşatın. Nildesk olarak size en uygun çözümleri sunmak için her daim buradayız!

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN