Otomotiv

Otomotiv

İlgili Sektörler > Otomotiv

Otomotiv

“Ticari faaliyetlerinizi geliştirmek üzere çıktığınız yolunuzda, güvenli bir destek deneyimi için Nildesk’i keşfedin, otomotiv sektöründe yeniliklerin öncü markası olun!”

Otomotiv sektörü, rekabetin en yoğun olduğu sektörlerden biri olarak son teknoloji çözümlere ve iş süreçlerini hızlandıran yazılımlara ihtiyaç duyar.

Müşteri deneyimini geliştirerek memnuniyet oranlarını artırma, iş süreçlerini optimize etme ve talepleri daha verimli yönetme amacıyla geliştirilen Nildesk’le otomotiv sektöründe fark yaratmanızı sağlıyoruz. Otomotiv sektöründeki müşterilerimize özel dijital destek çözümleri sunuyoruz.

Otomotiv Sektörüne Özel Dijital Destek Çözümleri

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlamanız, beklentilerini karşılamanız ve işletmenizi daha verimli hale getirmeniz için sunduğumuz dijital destek çözümleri aşağıda sıralanmıştır;

  • Şirketinizin iç iletişiminde karmaşanın önüne geçebilmek için SLA Yönetimi panelini kullanabilir, taleplere koşul ekleyerek taleplerin belirli sürede çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Müşterilerinizi sürecin nasıl ilerlediğine dair bilgilendirmeniz gerektiğinde Ekomesaj ile entegre olabilen SMS Entegrasyonu eklentisini kullanabilirsiniz.
  • Mobil Uygulama ile kullanıcı dostu bir uygulama üzerinden müşterilerinizle hızla ve kolaylıkla etkileşime geçebilirsiniz.
  • Talepleri yönetimini kolaylaştırarak destek ekiplerinizi iş yükünü hafifletmeniz gerektiğinde Talep Etiket Ekleme ile çözüm üretebilirsiniz.
  • Yoğun taleplerin olduğu dönemlerde, talepleri otomatik olarak personeliniz arasında eşit bir şekilde dağıtmanız gerektiğinde Destek Talebi Dağıtımı Sistemi ile süreci yönetebilirsiniz.

Nildesk olarak otomotiv sektörüne özel geliştirilen destek çözümlerimizle işletmenizin müşteri memnuniyetini arttırmayı ve iş süreçlerinizi optimize etmeyi hedefliyoruz. Detaylı bilgi almak ve talepte bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN