API Entegrasyonu

API Entegrasyonu

Özellikler > API Entegrasyonu

API Entegrasyonu

API’nin açılımı Application Programming Interface (aplikeyşın programing interfeys okunur)’dir. Kısaca tanımlamak gerekirse API bir uygulama ara yüzüdür. Uygulama programlama ara yüzü ile bir yazılımın başka bir yazlımda tamamlanmış olan işlevlerini kullanmak mümkün olur. API kurmak isteyen müşteriler, yazılımları kendi şirketlerinde de kullanabilir. Nildesk API özelliği ile diğer yazılımlarla Nildesk’i kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

API Entegrasyonu Nedir?

Destek ekiplerinizi geliştirmeniz ve müşterilerinizin taleplerine daha kısa sürede dönüş yapabilmeniz amacıyla geliştirilen Nildesk, sizlere çok sayıda ek özellik sunmaktadır. Bunlardan biri uygulama ara yüzü olarak da bilinen API Entegrasyonudur. Nildesk, işletmenizin ihtiyaç duyduğu çok sayıda eklentiyle birlikte çalışabilen bir alt yapıya sahiptir. API Entegrasyonunu mümkün kılan yazılımı, uygulamalar arası veri akışına izin vermektedir. Böylelikle Nildesk’in işlevleri ve panele entegre edilen uygulamanın işlevleri birlikte kullanılmaktadır. Nihayetinde uygulamanın işlevleri gelişmekte ve geri dönüşler daha hızlı sağlanmaktadır.

API Entegrasyonu Kullanımının Avantajları

Nildesk dijital destek çözümlerini tercih eden işletmelerin her biri farklı niteliklerdedir. Dolayısıyla ihtiyaçları farklılaşmakta ve Nildesk’i çeşitli eklentilerle birlikte kullanmaları gerekmektedir. API Entegrasyonu tam da bu noktada devreye girmekte yazılımınızı geliştirmek adına çeşitli kolaylıklar sunmaktadır. API Entegrasyonunu kullandığınız takdirde şu avantajlara erişebileceksiniz;

  • Mevcut araçlarınızı kullanmaya devam edecek ve Nildesk’e entegre edebileceksiniz.
  • Müşterilerinizle daha hızlı iletişime geçebilecek ve hızlı geri dönüşler sağlayacaksınız.
  • İşletmenizin ihtiyaçlarını gözeterek panelinize çeşitli eklentileri entegre edebileceksiniz.
  • Nildesk’i diğer yazılımlarla birlikte deneyimleyebileceksiniz.

Eğer siz de destek çözümlerinizi son teknoloji uygulamalar ile desteklemeyi düşünüyorsanız mevcut araçlarınızdan vazgeçmenizi gerektirmeyecek Nildesk’i deneyimlemeye başlamalısınız. Paketlerimizi web sitemiz üzerinden kolaylıkla inceleyebileceğiniz gibi araçlarınızın yazılımımız ile entegre olup olamayacağına dair sorularınızı destek ekibimize de kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN