Çoklu Marka Yönetimi

ÇOKLU Marka yönetimi

Özellikler > Çoklu Marka Yönetimi

Çoklu Marka Yönetimi

Birden fazla markanız var ve tüm verilerinize tek bir panelden hızlıca erişim sağlamak istiyorsunuz… Nildesk sayesinde tüm bunları yalnızca birkaç “tık” ile hızlı bir şekilde yapabilirsiniz! Çoklu marka yönetimiyle istediğiniz markaya ait verilere kolayca ulaşabilir, markalarınıza ait işlemleri hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Birden fazla markaya tek bir ekrandan erişim imkânı sağlayan çoklu platform özelliğiyle farklı panellerin yarattığı kafa karışıklığının önüne geçmekle kalmaz, verilerinize kolayca erişim sağlamış olursunuz.

Çoklu Marka Yönetimi Nedir?

Her geçen gün yenilenmeye ve hayatımızı kolaylaştırmaya devam eden teknolojinin, beraberinde birçok güçlüğü de getirdiğini söylemek doğru olacaktır. Zira teknolojinin hacmi ve etki alanlarının genişlemesine paralel olarak veri sayıları da gittikçe artmaktadır. Büyük çaplı bir işletmenin sahip olduğu veri miktarı düşünüldüğünde olumsuzlukların peş peşe ortaya çıkacağı tahmin edilebilir bir durumdur. İşletmelerin müşterileriyle olan ilişkilerini etkilemeye başladığı noktada ise sorun hızla tespit edilmeli ve çözüm aranmalıdır. Aksi takdirde hem verilerin takibinin yapılması hem de düzenlenmesi imkansız hale gelecektir. Peki, bu durumda nasıl bir önlem almak markaların prestiji ve güvenilirliği açısından doğru olacaktır?

Nildesk, birden fazla markayı bünyesinde barındıran işletmeler için oldukça etkili bir dijital destek altyapısı sunmaktadır. Nildesk’in çoklu marka yönetimi, verilerinizi kontrol altında tutmanız için tasarlanan özelliklerindendir. Birden fazla markanın tek bir ekran üzerinden yönetilebildiği paneli, ihtiyacınız olan bilgilere birkaç saniye içerisinde ulaşmanızı sağlamaktadır. Bir diğer anlamıyla verilerinizi merkezileştirdiğiniz bu sistemde, işletmenize bağlı olan tüm markaları görebilmeniz ve yönetebilmeniz mümkündür.

Çoklu Marka Yönetiminin Avantajları

Son teknoloji çözümleri çalışma süreçlerine dahil etmeyi düşünen işletmeler, Nildesk’in çoklu marka yönetimi sayesinde hedeflerine hızla ulaşmaktadır. Çoklu marka yönetimi, tek bir panel üzerinden düzenlenmesi son derece zor olan verilerinize erişmenizi sağlarken pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Eğer siz de verilerinizi kontrol etmekte zorlanıyor ve markalarınızı tek bir sisteme entegre etmeyi düşünüyorsanız Nildesk’in çoklu marka yönetim panelini deneyimlemelisiniz. Buna göre sizlere sunacağımız avantajlar şu şekildedir;

1. Zaman Yönetimi

Tüm işletmeleri ortak paydada buluşturan zaman yönetimi, başarıya giden yolda kilit noktadır. Zamanını verimli kullanamayan, işlerini tamamlamak için yeterli vakti bulamayan işletmelerin uzun vadede hedeflerine ulaşması mümkün değildir. Nildesk, çoklu marka yönetimi ile zamanınızı doğru kullanabilmeniz için sizlere destek olmaktadır. Markalarınızın her birine gelen talepleri, taleplerin durumunu ve öncelik sıralarını anında tespit edebildiğiniz altyapısı sayesinde mümkün olan en kısa sürede çalışmalarınızı tamamlayabileceksiniz. Dolayısıyla işletmelerinizin gelişimine odaklanmaya ve hedeflerinize doğru hızla ilerlemeye devam edeceksiniz.

2. Hızlı Erişim

Çoklu marka yönetimi, müşterilerinizin sorunlarına anında çözüm üretebilmenizi mümkün kılan özellikleriyle çalışma süreçlerinizi hızlandırmaktadır. Yöneticiniz Nildesk’e giriş yaptığı anda markaların her birini görüntüleyebildiği gibi dilediği markanın talep sayfasına da hızla erişebilir. Üstelik hızlı erişim sağlayan bu panel üzerinde, talepleri ve taleplerin öncelik durumlarını görebilmeniz mümkündür.

3. Verimlilik

Birden fazla markayı bünyesinde barındırma, işletmelerin başarısını ve büyüme grafiğini tespit etme aşamasında oldukça etkileyici bir özelliktir. Fakat doğru yönetilemeyen ve yeterli zaman ayrılamayan bir markanın, verimli sonuçlar doğurması mümkün olmayacaktır. Bu aşamada devreye giren Nildesk, dijital destek altyapısı ile verimliliğinizi arttıracak kolaycı çözümler sunmaktadır. Çoklu yönetim panelini kullanan yöneticilerin kısa bir süre içerisinde dahi mevcut projelerindeki gelişimi görmesi mümkündür. Üstelik markalarınıza gelen talepleri değerlendirme noktasında, çalışanlarınızın performanslarına da erişebileceğinizden bütüncül bir verimlilik anlayışıyla projelerinizi sürdürebileceksiniz.

4. Müşteri İlişkileri

Bir işletmenin devamlılığını sağlama ve prestijini yükseltme konusunda en büyük ihtiyacı müşteri memnuniyetidir. Zira müşteriler, kendileriyle ilgilenildiğinden ve yeterli bilgi alabildiğinden emin olmak isterler. Aksi takdirde aldıkları hizmetten memnun kalmayacakları gibi farklı firmalara yönelmeleri de kaçınılmaz olacaktır. Nildesk’i tercih eden ve çoklu panel yönetimine erişimi olan işletmeler için ise bu durum, pek de olası değildir. Çünkü tüm markalarını sisteme entegre ettikleri takdirde çoklu marka yönetiminin avantajlarından yararlanmaya başlayacaklardır. Nildesk’in altyapısı, müşterilerinizden gelen talepleri hızla tespit edebileceğiniz ve öncelik sıralarına göre anında dönüş yapabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Dolayısıyla yöneticinizin ve ekibinizin verimliliği artarken müşterilerinizle olan ilişkileriniz de aynı oranda gelişmektedir.

Neden Nildesk’i Tercih Etmeliyim?

Nildesk, kolay kullanılabilir ara yüzü ve akılcı tasarımıyla birden fazla markayı bünyesinde barındıran işletmelerin sorunlarına, çözüm üretmeyi hedeflemektedir. Büyük çaplı verilerin neden olduğu karmaşıklığın giderilebilmesi için hazırlanan çoklu marka yönetimi paneliyle işletmelerin prestijini arttırırken müşterileriyle olan ilişkilerini de güçlendirmektedir. Rakiplerinin aksine tüm paket seçeneklerinde sunulan bu özelliği, herhangi bir karışıklığa neden olmadan yönetici panelini kullanmanıza yardımcı olmaktadır.

Eğer siz de verilerinizi kontrol etmekte zorlanıyor ve markalarınızı tek bir sisteme entegre etmeyi düşünüyorsanız dijital bir desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacak olan Nildesk’i tercih edebilirsiniz. Böylelikle öncesine kıyasla daha verimli, hızlı ve etkili bir çalışma stratejisi geliştirmiş olacaksınız.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN