Destek Talebi Dağıtımı Sistemi

destek talebi dağıtımı sistemi

Özellikler > Destek Talebi Dağıtımı Sistemi

Destek Talebi Dağıtımı Sistemi

Bir talebiniz var ve bunu personele atamak istiyorsunuz. Bunun için teker teker personel seçimi yapmanıza ve görevi birine atamanıza gerek yok. Çünkü destek talebi dağıtım sistemi bunu sizin için otomatik olarak yapar. Hangi personelinizde müsaitlik durumu varsa, sistem otomatik olarak atamayı o personele yapar bu sayede sizin tek tek atama yapmanıza gerek kalmaz. Diğer bir deyişle destek talepleri sizin yönetici olarak belirleyebileceğiniz algoritmalar doğrultusunda otomatik olarak personele dağıtılır.

Destek Talebi Dağıtımı Nedir?

Günümüzde küçük çaplı veya büyük çaplı olması fark etmeksizin işletmeler, kaliteli destek yazılımlarına ihtiyaç duyar. Zira bir işletmeyi başarıya götüren etkenler düşünüldüğünde müşteri ilişkilerinin ilk sıralarda yer aldığı rahatlıkla söylenebilir. Bu konuda gerekli işlemleri tek bir panel üzerinden, kişiselleştirilebilir özellikleriyle birlikte Nildesk yazılımında bulmanız mümkündür. Müşterileriniz tarafınıza soru veya sorunlarını ilettiğinde anında cevap verebilecek personele erişmesini sağlayan yazılımımız, destek talebi dağıtımı sistemi ile dikkatleri çekmektedir. Öyle ki kişiselleştirilebilir ayarları sayesinde gelen sorunu çözüme kavuşturacak personeli tek tek seçmenize gerek yoktur. Ayarlardan kolaylıkla ulaşabileceğiniz “Otomatik Talep Atama” butonunu aktifleştirdiğiniz anda müsait olan personelinizi müşterilerinizin taleplerine çözüm üretmesi için görevlendirebileceksiniz.

Destek Talebi Dağıtımı Sistemi Ne İşe Yarar?

Müşterilerin ilgilendikleri ürünlere dair sorularına veya satın aldıkları hizmetle ilgili sorunlarına kısa bir süre içerisinde çözüm üretebilmek, markaların öncelikli hedeflerinden olmalıdır. Kendisiyle gerekli ölçüde ilgilenildiğinden emin olan potansiyel veya mevcut müşterilerin olumlu değerlendirmelerde bulunması önemlidir. Zira olumlu veya olumsuz geri dönüş alamayan bir hizmet sağlayıcının uzun vadeli hedeflerini belirlemesi de son derece güç olacaktır. Peki, Nildesk’in destek talebi sistemini aktif olarak kullanmaya başladığınızda sizin için ne gibi avantajları olacaktır? Kısaca açıklayalım.

  • Müşterilerinizin taleplerine cevap verebilecek nitelikteki personelinizi seçer, anında iletişime geçmelerini sağlarsınız.
  • Personelinize tek tek talep atamak yerine otomatik talep dağıtımını tercih edebilirsiniz.
  • Aynı departmanda çalışan personelinizin müsaitlik durumlarına göre talep ataması yapabilirsiniz.

Destek sisteminde neden nildesk?

Alanında uzman ve yetkili ekibimiz tarafından hazırlanan Nildesk, destek sisteminde yer alan özellikleriyle rakiplerinden ayrılmaktadır. Tek panel üzerinden işlem yapma imkanı sunması, personel seçimine olanak tanıması, otomatik talep atamanın tek bir tuşla mümkün hale gelmesi gibi detaylar sayesinde çalışma süreçlerinizi hızlandıracaktır. Üstelik işletmelerin nitelikleri dikkate alınarak özenle hazırlanan paketlerinin her birine destek talebi dağıtımı sistemi dahildir. Sizin için en uygun fiyat planını seçerek taleplerinizi daha hızlı yönlendirebilir, çözüm süreçlerinizi geliştirebilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN