E-posta, SMS ve Web Bildirim Sistemi

E-posta, sms ve web bildirim sistemi

Özellikler > E-posta, SMS ve Web Bildirim Sistemi

E-posta, SMS ve Web Bildirim Sistemi

Yaptığınız değişimleri, ilgili konuya dair aldığınız aksiyonları, talebin güncel durumunu kısaca müşterinizin bilmesi gereken tüm bilgileri elektronik posta, SMS ya da web bildirim sistemi aracılığıyla paylaşabilirsiniz. E-posta, SMS ve Web Bildirim Sistemi ile yalnız siz değil müşteriniz de iş takibini kolaylıkla yapabilir bu sayede olası soru ve/veya sorunların çözümü de hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleşmiş olur.

E-posta, SMS ve Web Bildirim Sistemi Nedir?

Dijital destek yazılımları, müşteri ve marka arasındaki etkileşimi geliştirmesi nedeniyle rağbet görmektedir. İşletmelerin mevcut veya potansiyel müşterileriyle olan ilişkileri, taleplere hızla geri dönüş yapılması kadar hızla aksiyon alınmasıyla da ilerlemektedir. Çünkü iletilen taleplerin anında işleme alınmasıyla süreç tamamlanmadığı gibi karşı tarafa bütüncül bir güven vermeniz de mümkün değildir. Dolayısıyla markanızın prestijini ve güvenilirliğini artırma noktasında farklı kanallar üzerinden geri bildirim yapmanız beklenecektir.

Nildesk’in E-posta, SMS ve web bildirim sistemi çeşitli eklentileri ve kişiselleştirilebilir özellikleriyle müşteri ilişkilerinizi güçlendirecektir. Buna göre;

  • Talebin son durumuna dair bilgilendirme yapabileceksiniz.
  • İlgili işleme dair yapılan değişimleri müşterinize bildirebileceksiniz.
  • Tarafınıza iletilen soru veya sorunlara üretilen çözümleri açıklayabileceksiniz.
  • Süreç daha şeffaf bir hal aldığından güvenilirliğinizi artıracaksınız.

Neden nildesk bildirim seçeneklerini kullanmalıyım?

Herhangi bir ürün veya hizmet satın aldığınızı düşünün. Bazı durumlarda bunlara dair sorularınız veya çözülmesini beklediğiniz sorunlarınız olabilir. Dolayısıyla ilgili işletmenin tarafınıza belirli aralıklarla aldıkları aksiyona dair bildirim göndermesini bekleyeceksiniz. Bir yöneticinin gözünden durumu değerlendirdiğinizde ise neden yazılımımıza ihtiyacınız olduğunu anlayacaksınız.

Nildesk kullanmaya başladığınız takdirde müşteri konumunda olanların beklentilerinden biri olacak e-posta, SMS ve web bildirim sistemlerini aktifleştirebileceksiniz. Siz de müşterilerinizi taleplerin durumuyla ilgili haberdar etmek için Nildesk’in profesyonel çözümlerini içeren paketlerini incelemeye başlayabilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN