Etiket Raporu

Etiket Raporu

Özellikler > Etiket Raporu

Etiket Raporu

Taleplerinize istediğiniz etiketleri ekleyebilir ve bu etiketlerle tüm taleplerinizin mevcut durumu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Etiket bazında yaptığınız filtreleme ile hangi konunun hangi etiketin altında gruplanmasını istiyorsanız buna göre bir düzenleme yapabilirsiniz. Etiket raporunu ister grafik olarak ister tablo olarak alabilirsiniz.

Etiket Raporu Nedir?

Talep etiketleri, müşterilerinizin sorunlarını belirli kategorilerde listelemenize ve birbirine benzeyen konuları gruplandırmanıza yardımcı olmaktadır. Aradığınız talepleri etiket özelinde filtrelediğiniz takdirde ilgilendiğiniz konuyu anında görüntüleyebileceksiniz. Bu işlemin ardından etiketlenen taleplerin mevcut durumunu öğrenebileceğiniz etiket raporu sayfasına giriş yapmalısınız. Tablo veya grafik formatında sunulan etiket raporları sayesinde kolaylıkla aradığınız istatistiklere ulaşacaksınız. Dilerseniz etiket rapor grafikleriniz için şu filtreleme seçeneklerini de kullanabilirsiniz;

  • Tarih Aralığı Seçimi
  • Etiket Tipi (Talep, Alan Adı Kullanıcı)
  • Platform
  • Departman

Etiket Raporu Almanın Önemi

Dijital destek çözümlerinde Nildesk’i tercih ederek etiket raporlarına erişiminizi açtığınız takdirde özelleştirilmiş talep düzenleme seçeneklerinizi geliştirebileceksiniz. Örneğin; “önemli” etiketi altında listelediğiniz taleplerinizin tamamını çözülmüş, çözülmemiş, beklemede, işlemde veya öncelikli olduğu detaylarıyla birlikte görebileceksiniz. Herhangi bir filtreleme yapmadığınız takdirde ise tüm etiketlerinizi tek bir grafik üzerinden inceleyebileceksiniz. Böylelikle hangi etikette daha fazla talep bulunduğunu veya mevcut durumlarını öğrenebileceksiniz.

Neden Nildesk’i Tercih Etmeliyim?

Eğer siz de kolaylaştırıcı çözümleri ve profesyonel destek ekipleriyle her daim yanınızda olacak bir destek yazılımı arayışındaysanız Nildesk’i deneyimlemelisiniz. Böylece taleplerinizi özelleştirerek gruplandırabilecek ve talep durumuna dair raporlarınızı alacaksınız.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN