Mobil Uygulama

MOBİL UYGULAMA

Özellikler > Mobil Uygulama

Mobil Uygulama

Taleplerinize hızlı bir şekilde erişmek ve bunu “her an” yapmak istiyorsanız mobil uygulama özelliğini keşfedin! Mobil uygulama özelliği ile tüm taleplerinize hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Diğer bir deyişe taleplerinizin mevcut durumu hakkında bilgi almak için masaüstüne ihtiyacınız yok; mobil uygulama özelliği sayesinde tüm taleplerinize her an erişim sağlayabilirsiniz.

Mobil Uygulama Nedir?

Günümüzde her an ulaşılabilir olmak amacıyla mobil uygulamalardan destek alınmaktadır. Özellikle müşterileriyle hızla ve konum fark etmeksizin iletişim kurabilmek isteyen işletmeler arasında mobil uygulama kullanımı son derece yaygındır. Nildesk, dönemin ihtiyaçlarını çok iyi analiz eden bir yazılım olarak ulaşılabilirliğe önem vermekte ve kullanıcılarına mobil uygulama desteği sunmaktadır.

Bu özellik sayesinde müşterilerinizden gelen taleplere anında geri dönüş yapabileceğiniz gibi taleplerin güncel durumlarını da masaüstü kullanmadan görüntüleyebilirsiniz. Üstelik masaüstü uygulamasında erişebildiğiniz özelliklerin tamamını mobil uygulamada da kullanmanız mümkündür. Dolayısıyla müşterilerinize erişim imkanlarınız daha da artarken destek hizmetleriniz her geçen gün gelişmektedir.  

Neden Nildesk Mobil Uygulamasını Kullanmalısınız?

Nildesk mobil uygulaması, markanızı yazılımımıza entegre ettiğiniz andan itibaren işletmenize çok sayıda avantaj sağlayacaktır. Bunlardan kısaca söz etmemiz gerekirse;

  • Müşterilerinizin taleplerini anlık olarak takip edebilirsiniz.
  • Dilediğiniz her yerden taleplere geri dönüş sağlayabilirsiniz.
  • Çözüm sürecinizi hızlandırarak müşteri memnuniyetinizi artırabilirsiniz.
  • Taleplerin mevcut durumuna dair her an her yerden bilgi edinebilirsiniz.

Nildesk mobil uygulama, hem işletmeniz hem de müşterileriniz için kullanışlı bir seçenek olacaktır. Destek taleplerini çözüme kavuşturmada ne kadar etkin özellik kullanırsanız süreçleriniz o kadar ilerleyecektir. Eğer siz de Nildesk’in avantajlarından yararlanmak istiyorsanız web sitemizden paketlerimizi inceleyebilir, taleplerinize uygun paketi edinmenizin ardından Nildesk mobil uygulama kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN