Müşteri Analiz Raporları

Müşteri Analiz Raporları

Özellikler > Müşteri Analiz Raporları

Müşteri Analiz Raporları

Müşteri analiz raporları özelliği ile müşterinize ait tüm bilgilere erişim sağlamanız mümkündür. Örneğin müşteri talepleri, öncelikli olarak belirlenen konular, tamamlanmış ve çözüme ulaşmış talepler gibi tüm bilgilere kolayca ulaşım sağlanır. Müşteri analiz raporları aynı zamanda tarih bazlı olarak departmanlara göre müşteri rapor grafiği hakkında da bilgi verir.

Müşteri Analiz Raporları Nedir?

Nildesk müşteri analiz raporları, destek panelindeki “Verimlilik” başlığı altında listelenen performans değerlendirme araçlarından biridir. Müşterilerinizin güncel veya geçmiş hareketlerine dair ayrıntılı bilgi edinmeniz gerektiğinde müşteri analiz raporlarına erişiminizin olması beklenir.

İşletmelerin ihtiyaçları gözetilerek hazırlanan Nildesk, bu beklentinin karşılığını verebilmek adına müşteri analiz raporlarını detaylandırarak yönetici paneline dahil etmiştir. Böylelikle destek hizmetlerinizin hızlandırılmasının yanında departmanlar özelinde ve tarih bazında müşteri hareketleri incelenebilir hale gelmiştir. Nildesk’i kullanmaya başladığınız takdirde dilediğiniz müşteriye ait konuların mevcut durumunu anlık olarak kontrol etmeye başlayabileceksiniz.

Neden Müşteri Analiz Raporlarına İhtiyacım Var?

Destek çözümlerinde en büyük destekçiniz olacak müşteri analiz raporları, mevcut faaliyetlerinizin kontrolünü sağlama ve uzun vadeli hedeflerinizi gerçekleştirme noktasında son derece etkilidir. Nildesk panelini kullanan yöneticiniz, müşteri analiz raporları sayesinde şu avantajlara erişecektir;

  • Departman ve tarih bazında filtreleme yapabileceksiniz.
  • Müşterilerin raporlarını grafik biçiminde görüntüleyebileceksiniz.
  • İlgili müşterinin e-mail ve domain gibi bilgilerinin yanında talep detaylarına da erişeceksiniz.

Müşterilerinizden toplanan verilerin grafik biçiminde raporlanabildiği ve belirli başlıklar altında filtrelendiği yazılımımızla ilgili detaylara sitemizden ulaşabilirsiniz. İşletmelerin farklılıkları göz önünde bulundurularak hazırlanan paketlerimizin içeriklerini destek ekibimiz ile iletişime geçerek ayrıntılarıyla öğrenebilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN