Personel Analiz Sayfası

Personel Analiz Sayfası

Özellikler > Personel Analiz Sayfası

Personel Analiz Sayfası

Personel analiz sayfası ile personelinizin üzerindeki talepleri inceleyebilir, mevcut iş yükü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Personelin üzerinde kaç talep olduğu, taleplerin mevcut durumu ve personele verilen puanlamalar personel analiz sayfası üzerinden kolayca görüntülenebilir.

Personel Analiz Sayfası Özellikleri

Nildesk, işletmelerin performansını artırmaya yönelik eklentileriyle dikkat çeken bir dijital destek yazılımıdır. Panel içerisinde personellerin performansını ölçmeye yardımcı olacak eklentiler bulunmakta ve önemli veriler sistem üzerinde depolanmaktadır. İstatistiki verilere de ulaşabildiğiniz bu ekran sayesinde vakit kaybetmeden adil bir performans değerlendirmesi yapabileceksiniz. Personel analiz sayfasının özelliklerini özetlememiz gerekirse;

  • Personelin Genel Bilgileri: Personelinizin günlük, saatlik ve aylık verilerini dilediğiniz tarihi seçerek istatistiki veriler aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz. Dilerseniz Drive veya sosyal medya butonlarına tıklayarak birkaç saniye içerisinde personelinizle iletişime geçebilirsiniz.
  • Puanlar: Personelinizin aylık veya toplam puanlarına erişebilir, talep ve tarih detaylarıyla puanlama yapan müşterinizin değerlendirmesine ulaşabilirsiniz.
  • Talep Durumu: Personelinize atanan talepleri, mevcut durumlarına göre gruplandırılmış bir biçimde bulabilirsiniz.

Personel Analiz Sayfası Neden Kullanılmalıdır?

Yöneticiler için uzman ekiplerimiz tarafından tasarlanmıştır. Zira bu panel sayesinde personellere atanan taleplerin durumu anlık olarak takip edilebilmekte hiç vakit kaybetmeden aranılan konuya dair bilgilere ulaşılmaktadır. Üstelik yalnızca puan ve talep kategorilerini değil, personelin kişisel bilgilerini de görüntülemek mümkündür.

İşletmenizin devamlılığı için analiz süreçlerinizi hızlandırma düşüncesindeyseniz Nildesk’i deneyimlemeye başlayabilirsiniz. Bu sayede destek süreçlerinizi geliştirme noktasında ilk adımınızı atacaksınız. Kısa bir sürenin sonunda müşterilerinizle olan ilişkilerinizin gelişimini ve personelinizin performans artışını gözlemleyebileceksiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN