Talep Birleştirme Özelliği

Talep Birleştirme özelliği

Özellikler > Talep Birleştirme Özelliği

Talep Birleştirme Özelliği

Talep birleştirme özelliği sayesinde birbirine benzer yapıda olan taleplerinizi tek bir talep çatısı altında toplayabilirsiniz. Talep birleştirme özelliği özellikle birden fazla talebin oluşturduğu karmaşayı minimuma indirecektir. Benzer olduğunu düşündüğünüz ya da birbirini tamamlayan talepleri tek bir çatı altında toplayarak daha kompakt bir etkileşim sağlayabilirsiniz.

Talep Birleştirme Özelliği Nedir?

Müşteri destek panellerini kullanan yöneticilerin bileceği üzere bazı müşterilerin talepleri birbirine benzemekte veya birden fazla aynı talepten iletilmektedir. Bu durumda karmaşa oluşmasını engellemek adına taleplerin düzenlenmesi gerekir. Aksi halde bazı müşterilerin soru veya sorunları gözden kaçabileceği gibi olumsuz geri dönüşler almanıza da neden olabilir. Fakat Nildesk’in dijital destek yazılımı sayesinde bu konuda endişelenmenize gerek kalmamaktadır. Zira talep birleştirme özelliği ile seçtiğiniz talepleri tek bir pencere üzerinde birleştirmeniz mümkündür. Ana sayfadan veya menü üzerinden inceleyebildiğiniz talepleri, seçili duruma getirmenizin ardından “Birleştir” butonuyla birleştirebilirsiniz.

Talep Birleştirme Özelliği Neden Kullanılmalıdır?

Destek ekiplerinizi güçlendirme ve çalışma süreçlerinizi hızlandırma amacıyla kullandığınız yazılımların, rakiplerinden ayrışmasını sağlayacak faydalı özellikler sunması gerekir. Tek bir tıklamayla birçok işlem yapmanızı mümkün kılan Nildesk, talep birleştirme başta olmak üzere sizlere sunduğu kaliteli hizmetlerle dikkat çekmektedir. Olası karmaşaların önüne geçmeyi amaçlayan algoritmaları ve özelleştirme seçeneklerini deneyimlemeye başladığınız anda müşteri ilişkilerinizin gelişimini gözlemleyebileceksiniz. Talep birleştirme özelliği size şu avantajları sunacaktır;

  • Benzer talepleri tek bir panelden görüntülemenizi mümkün kılarak çözüm süreçlerinizi hızlandırır.
  • Müşteri tarafından iletilen ve neredeyse birebir aynı olan talepleri tek çatı altında toplamanıza yardımcı olur.
  • Sisteminize düşen taleplerin birikmesinin önüne geçerek düzenlenmesine yardımcı olur.

Siz de mevcut paketlerimizi inceleyerek Nildesk’i deneyimleme noktasında ilk adımınızı atabilirsiniz. İşletmenizin özelliklerini göz önünde bulundurarak seçtiğiniz paketinizle talep birleştirme özelliğini deneyimlemeye başlayacak ve talep karmaşasının önüne geçmenin markalarınız ve müşterileriniz için ne kadar önemli olduğunu görebileceksiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN