Talep Hazır Yanıt Şablonları

talep hazır yanıt şablonları

Özellikler > Talep Hazır Yanıt Şablonları

Talep Hazır Yanıt Şablonları

Bazı taleplere toplu olarak yanıt vermek isteyebilirsiniz ya da taleplerinize yapacağınız tüm geri dönüşlerin standart bir dil ile olmasını tercih edebilirsiniz. İşte bu noktada hazır şablonlardan destek alabilirsiniz. Taleplerinize verilmesini istediğiniz genel nitelikteki mesajlarınız için bir şablon oluşturabilir ve otomatik olarak yanıtın ilgili kişilere iletilmesini sağlayabilirsiniz.

Talep Hazır Yanıt Şablonları Nedir?

Birçok işletme, kurumsal bir dil oluşturma ve destek süreçlerini hızlandırma aşamasında hazır şablonlara ihtiyaç duyar. Benzer talepleri tek tek yanıtlamak yerine önceden sisteme eklenen şablonları kullanmak, yöneticilerin verimliliğini artıracağı gibi taleplerin de hızla çözüme kavuşturulmasını sağlayacaktır. Nildesk’in profesyonel ekibi tarafından geliştirilen talep hazır yanıt şablonları, müşterilerinizin standart soru veya sorunlarına birkaç saniye içerisinde cevap verebilmeniz amacıyla geliştirilmiştir. Ayrıca hazırladığınız şablonları kategorilere ayırmanız ve konu özelinde gruplandırmanız da mümkündür.

Talep Hazır Yanıt Şablonlarının Kullanımı

Her işletmenin satmakta olduğu ürünler veya sunduğu hizmetler birbirinden farklı olduğundan müşteri profilleri de çeşitlenmektedir. Bu gibi durumlarda destek yazılımları içerisinde sunulan şablonların bazıları, markanızın standartlarına ve ihtiyaçlarına uyum sağlamayabilir. Nildesk’in şablon ekleme ve eklenen şablonları kategorilendirme özellikleri, dilediğiniz başlık ve içerikte şablon oluşturmanızı mümkün kılmaktadır. Üstelik şablon ekranına ulaşmanız ve algoritmayı kullanmaya başlamanız da oldukça kolaydır.

Nildesk hesabınıza giriş yapmanızın ardından “Menü” bölümünden “Ayarlar” sekmesine giriş yapabilir, çıkan seçenekler arasından “Hazır Şablonlar” butonuna tıklayarak kolaylıkla işleminizi tamamlayabilirseniz. Dilerseniz mesaj formatınızı geliştirerek tablo, fotoğraf, video veya link paylaşımı da yapabilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN