Talep Üst Birim Yönlendirme ve Takip Özelliği

Talep Üst Birim Yönlendirme ve Takip Özelliği

Özellikler > Talep Üst Birim Yönlendirme ve Takip Özelliği

Talep Üst Birim Yönlendirme ve Takip Özelliği

Talep üst birim yönlendirme ve takip özelliği ile aynı talep birden fazla kişi tarafından görüntülenebilir ya da talep bir başka yetkiliye aktarılabilir. Talepler bir üst birime aktarılabilir ve konuyla ilgili yanıtlar yeni atanan kişilerce verilebilir.

Talep Üst Birim Yönlendirme ve Takip Özelliği Nedir?

Talep üst birim yönlendirme ve takip özelliği, Nildesk panelinde bulunan önemli eklentilerimizdendir. “Menü” sekmesinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz bu özellik, “Sla Politikaları” başlığı altında yer almakta ve belirli kurallar eklenilerek çalışmaktadır. Örneğin koşullar üzerinden taleplerin detayına dair seçimler yapmanız mümkün olduğu gibi talimatlar başlığı altında birden fazla personele yönlendirme yapabileceğiniz eklentiler de bulunmaktadır. Dolayısıyla talep üst birim yönlendirme ve takip özelliği sayesinde talep aktarımı ve konuya personel atama gibi önemli işlemler tamamlanabilmektedir.

Talep Üst Birim Yönlendirme ve Takip Özelliğinin Önemi

Tek bir panel üzerinden birden fazla işlemi yapmanızın mümkün olduğu talep üst birim yönlendirme ve takip özelliği, yöneticilerinizin işlerini hızlandıracaktır. Çünkü belirlenen koşulları ve kuralları karşılayan talimatların filtrelenmesinin ardından ilgili personellere atama yapma işlemi, çok kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir. Nildesk mega paketini satın alarak erişebileceğiniz talepleri üst birimlere yönlendirme ve takip etme özelliğimizle şu avantajları edineceksiniz;

  • Talepleri kolaylıkla dilediğiniz personele aktarabilirsiniz.
  • Bir üst birime yönlendirme yapabilirsiniz.
  • Talebi aktardığınız personel tarafından müşterilere yanıt verilmesini veya sorunlarının çözülmesini sağlayabilirsiniz.
  • Koşul ve talimat başlıkları altındaki çeşitli filtreleri kullanabilirsiniz.

Siz de Nildesk’in profesyonel ve kaliteli eklentilerini kullanmaya başlayarak destek hizmetlerinizi dijital çözümler aracılığıyla güçlendirebilirsiniz. Panelimizi web sitemizden inceleyebilir, herhangi bir sorunuz olduğunda destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN