Yoğunluk Analizi

Yoğunluk Analizi

Özellikler > Yoğunluk Analizi

Yoğunluk Analizi

Yoğunluk analizi özelliği ile mevcut işlerin yoğunluğu kolay bir şekilde analiz edilir. Taleplerin durumu, yapılan çalışmalar ve daha pek çok veri tarih ve saat bazlı olarak incelenir. Departman ve mevcut platform yoğunluğunu ölçmek için etkin özelliklerden biridir.

Yoğunluk Analizi Nedir?

İyi bir müşteri destek hizmeti, taleplerin mevcut durumuna dair ayrıntılı bilgileri içermeli ve bu doğrultuda yönlendirme yapmalıdır. Nildesk’in yoğunluk analizi eklentisiyle taleplerin durumu anlık olarak takip edilebilmekte ve analizini yapmak mümkün olmaktadır. Oldukça anlaşılır ve basit bir grafik üzerinde görüntülenebilen yoğunluk analizlerini tarih ve saat bazlı incelemeniz mümkündür. Üstelik filtreleme seçenekleri sayesinde departman ve platform özelinde yoğunluk takibi yapabileceğiniz için zaman yönetimi konusunda ekibinize destek olacaksınız.  

Yoğunluk Analizinin Önemi

Yoğunluk analizi; saat ve tarih bazında, departman ve platform özelinde taleplerin durumuna dair bilgilendirme yapılması amacıyla kullanılmaktadır. Her işlemi tek bir panelde yönetebildiğiniz sistemimiz sizlere yoğunluk analizi eklentisi ile şu avantajları sunacaktır;

  • İstediğiniz saat ve tarih özelinde yoğunluk durumunu öğrenebilirsiniz.
  • Departman veya platformların yoğunluklarını ölçebilirsiniz.
  • Elde ettiğiniz verilerden yola çıkarak mevcut işlerin oluşturduğu yoğunluğu görebilirsiniz.
  • Talepler veya talepler/yorumlar filtrelerini kullanarak daha detaylı analiz yapabilirsiniz.

Tüm bu avantajlarıyla yoğunluk analizi, Nildesk’in sizlere sunduğu eklentilerden yalnızca biridir. Profesyonel ve kaliteli dijital destek çözümlerimizin tamamına erişebilmek için yazılımımızı inceleyebilir, 14 günlük ücretsiz deneme avantajından yararlanarak merak ettiğiniz detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN