Güvenlik

Güvenlik

İlgili Sektörler > Güvenlik

Güvenlik

“Teknolojinin gücünü güvenlik hizmetlerinize dahil edin, Nildesk dijital destek çözümlerini keşfedin.”

Güvenlik sektörü, insanların yaşam ve mal güvenliği için hayati önemdedir. Bu nedenle işletmelerin müşterileriyle doğru bir şekilde iletişim kurmaları, taleplerini hızlı ve etkili bir şekilde çözmeleri, aynı zamanda iş süreçlerini de optimize etmeleri gerekir.

Nildesk olarak güvenlik sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin ihtiyaçlarına odaklanarak müşterilerinin beklentilerini karşılayabilecekleri aktif bir iletişim ağı sunuyoruz. Mobilya sektöründeki müşterilerimize özel dijital destek çözümleri geliştiriyoruz.

Güvenlik Sektörüne Özel Dijital Destek Çözümleri

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlamanız, beklentilerini karşılamanız ve işletmenizi daha verimli hale getirmeniz için sunduğumuz dijital destek çözümleri aşağıda sıralanmıştır;

  • Müşteri taleplerini Departman Yönetimi aracılığıyla kolayca takip edebilir, mevcut durumlarını denetleyebilirsiniz.
  • Güvenlik konularında benzer talepleri olan müşterilere hızlı dönüş yapmak için Talep Hazır Yanıt Şablonları kullanabilirsiniz.
  • Personel performansını takip etmek için Ceza Sistemi’ni kullanabilir, taleplere zamanında yanıt vererek müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz.
  • Taleplerin durumunu ve çözüm sürecinin detaylarını E-posta, SMS ve Web Bildirim Sistemi ile müşterilerinize iletebilirsiniz.
  • Benzer konulardan bahsedilen müşteri taleplerini Talep Birleştirme Özelliği ile tek bir ekranda görüntüleyerek daha etkili yönetebilirsiniz.
  • Temsilci Puanlama ve Yönetimi ile temsilcilerin performanslarını takip edebilir, puanlama sisteminden alınan verilerle çalışanlarınıza geri bildirimde bulunabilirsiniz.

Nildesk olarak güvenlik sektörüne özel geliştirilen çözümlerimizle işletmenizin müşteri memnuniyet oranlarını arttırmanıza ve iş süreçlerini optimize etmenize yardımcı oluyoruz. Destek çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veya ücretsiz demo hesabınızla panelimizi inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN