Talep Detay İmza Ekleme

Talep Detay İmza Ekleme

Özellikler > Talep Detay İmza Ekleme

Talep Detay İmza Ekleme

Taleplerinize ait yanıtların sonuna pek çok ekleme yapabilirsiniz. Örneğin talep yanıt sonuna departmanlarla ilgili duyuru ya da bilgilendirme ekleyebilirsiniz. Yanı sıra elektronik imzanızı da talebin sonuna kolaylıkla tanımlayabilirsiniz. Talep detay imza ekleme özelliğiyle talebe ait yanıtların altına dilediğiniz duyuruyu, notu ya da bilgilendirmeyi basit bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Talep Detay İmza Ekleme Nedir?

Nildesk ile taleplerinizi düzenleme konusunda aklınıza gelebilecek her türlü işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. Talep detay imza ekleme de bunlardan yalnızca biridir. Talep detay imza ekleme sayesinde talepleriniz özelindeki cevaplara çeşitli eklemeler yapmanız sağlanmaktadır. Bu ekrandan dilerseniz notunuzu iletebilir dilerseniz de görsel, video, link veya e-imza gibi detaylı cevaplar da oluşturabilirsiniz. Ayrıca dosya eklemeniz ve hazır şablonları da kullanmanız mümkündür.

Neden Taleplerime Detay İmza Eklemeliyim?

Müşterilerinizin taleplerine karşı yanıt oluşturmanız onlarla daha ilgili olduğunuzu düşünmelerine neden olacaktır. Bunu daha güvenilir ve detaylı olacak şekilde halletmeniz gerektiğinde Nildesk talep detay ekleme özelliğinden faydalanmalısınız. Çünkü bu yöntemle şu işlemleri tamamlamanız mümkündür;

  • Taleplere karşılık açıklayıcı metin yanıtları oluşturabilirsiniz.
  • Mesajı daha ilgi çekici kılmak adına tablo, görsel, video veya link paylaşımında bulunabilirsiniz.
  • İletinizin güvenilirliğini artırmanız gerektiğinde e-imza ekleyebilirsiniz.
  • Hazır şablonlar kullanarak işleminizi hızlandırabilirsiniz.
  • Gerekli durumlarda dosya ekleyerek talep yanıtlama işleminizi sonlandırabilirsiniz.

Tüm bu özellikleriyle Nildesk, destek ekiplerinin müşterileriniz tarafından iletilen taleplere daha açıklayıcı cevaplar vermesi amacıyla tasarlanmıştır. Dolayısıyla talep detay imza ekleme özelliği bulunan paket seçeneklerini satın aldığınız anda ürün dahilindeki özelliklerimizin tamamını kullanmaya başlayabileceksiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN