Temsilci Puanlama ve Yönetimi

Temsilci Puanlama ve Yönetimi

Özellikler > Temsilci Puanlama ve Yönetimi

Temsilci Puanlama ve Yönetimi

Müşterilerinizden gelen taleplerin etkili bir şekilde karşılanıp karşılanmadığını ve dolayısıyla müşteri memnuniyetini ölçmenin en iyi yollarından biri temsilci puanlama ve yönetimi özelliğidir. Bu özellikle müşteriler, aldıkları hizmet bazında personeli puanlayabilir ve bir anlamda personel performansını değerlendirebilir.

Temsilci Puanlama ve Yönetimi Nedir?

Temsilci puanlama ve yönetimi, müşterileriyle ilişkilerini geliştirmek ve güvenilirliklerini artırmak isteyen işletmeler için birebirdir. Bu özellik sayesinde temsilciler, müşteriler tarafından puanlanabilmekte ve memnuniyet oranları ölçülmektedir. Müşteriler hizmet almalarının ardından aldıkları hizmeti değerlendirmekte, beş üzerinden puanlama yaparak yorum girebilmektedir. Temsilcilerin performansını ölçme konusunda son derece destekleyici olan temsilci puanlama ve yönetimi, işletmeniz için son derece faydalı bir algoritma olacaktır.

Temsilci Puanlama ve Yönetiminin Avantajları

Bir ürün veya hizmet satın alan müşteriler, aldıkları ürün veya hizmete dair memnuniyetlerini bildirmek ister. Benzer şekilde markalar da sundukları hizmet ile ilgili olumlu/olumsuz geri dönüşleri görmeyi talep eder. Bu durum dikkate alınarak tasarlanan Nildesk, temsilci puanlama ve yönetimi ile size şu avantajları sağlayacaktır;

  • Destek personelinizin sunduğu çözümlerin olumlu veya olumsuz geri dönüşlerini direkt müşteriden alabileceksiniz.
  • Temsilcilerinizin puanlarını tek bir panel üzerinden görüntüleyebilecek ve kolaylıkla takibini yapacaksınız.
  • Elde ettiğiniz verilerden yola çıkarak personelinizin performansını doğru ve adil bir biçimde ölçebileceksiniz.

Nildesk ile sorunsuz puanlama sistemleri

İşletmelerin personel performanslarını ölçmede adil olabilmeleri için elde ettikleri verileri depolamaları ve nihayetinde bunları değerlendirmeleri gerekir. Nildesk temsilci puanlama ve yönetimi sisteminden müşteri memnuniyetini ölçmenize yardımcı olacak tüm parametrelere erişmeniz mümkündür. İç hizmetlerinizin tamamını yönetme konusunda alanının en iyisi olan Nildesk çözümlerini, işletmenize uygun paketi ve eklentileri satın alarak deneyimlemeye başlayabilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN