Perakende Ticaret

Perakende Ticaret

İlgili Sektörler > Perakende Ticaret

Perakende Ticaret

“Nildesk’in dijital destek çözümleriyle perakende ticarette müşteri deneyimini yeniden tanımlayın, işlerinizi büyütmeye başlayın.”

Perakende sektörü için müşterilerin beklentileri ve rekabet ortamının yoğunluğu göz önüne alındığında dijital dönüşüm gerçekleştirilmesinin önemi anlaşılır. Birbirinden farklı niteliklerde çok sayıda işletmeyi kapsayan perakendecilikte müşteri taleplerine hızla yanıt verilmesi ve sürecin tamamlanması gerekir.

Nildesk olarak son yılların en büyük teknolojik dönüşümlerini yaşayan ve hizmet kalitesini daima artırması gereken sektörlerinin başında gelen perakendecilik için verimlilik artıran çalışmalara odaklanıyoruz. Perakende ticaret sektöründe faaliyet gösteren işletmelere özel dijital destek çözümleri geliştiriyoruz.

Perakende Ticaret Sektörüne Özel Dijital Destek Çözümleri

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlamanız, beklentilerini karşılamanız ve işletmenizi daha verimli hale getirmeniz için sunduğumuz dijital destek çözümleri aşağıda sıralanmıştır;

  • Birden fazla markanız varsa gelen taleplerin tamamını Çoklu Marka Yönetimi ile tek bir ekranda görüntüleyebilir, mevcut durumlarını ve performansını izleyebilirsiniz.
  • Departman Yönetimi ekranından farklı departmanlarınızın taleplerini kolaylıkla takip edebilir, her departmanın sorumluluk alanını ve talep durumunu görebilirsiniz.
  • Çalışma Saatleri Belirleme özelliği ile işletmenizin çalışma saatlerine göre taleplere yanıt verebilir, taleplerin iş saatlerindeki durumunu takip edebilirsiniz.
  • Yoğunluk Analizi ile taleplerin yoğun olduğu dönemleri belirleyebilir, kaynakları ve ekipleri yoğunluk durumuna göre yönlendirebilirsiniz.
  • Talep Detay İmza Ekleme özelliği sayesinde taleplerinize detaylı bilgileri ekleyebilir ve taleplerinizi daha iyi yönetebilirsiniz.

Nildesk olarak perakende ticaret için özel olarak tasarlanmış destek çözümlerimizle işletmenizin müşteri memnuniyetini artırmanıza ve iş süreçlerinizi optimize etmenize yardımcı oluyoruz. Daha fazla bilgi almak ve çözümlerimizi denemek için bize ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN