Sağlık ve Sağlık Hizmetleri

Sağlık ve Sağlık Hizmetleri

İlgili Sektörler > Sağlık ve Sağlık Hizmetleri

Sağlık ve Sağlık Hizmetleri

“Nildesk’le sağlık sektörünün dijital dünyadaki lideri olun, sağlık hizmetleriniz ve operasyonlarınızla hedef kitlenizin deneyimini mükemmelleştirin!”

Sağlık ve sağlık hizmetleri sektörü, insanların sağlık ihtiyaçlarının karşılanması için üzerinde titizlikle çalışılan ürün ve hizmetleri kapsayan bir sektördür. Çok sayıda işletmenin rekabet içerisinde olduğu bu alanda ön plana çıkmak, ancak teknolojik altyapıyla desteklenen gelişmiş çözümlerle mümkündür.

Nildesk olarak hedef kitle ile doğru iletişim kurmanın ve her an ulaşılabilir olmanın birincil öncelikte olduğu sağlık alanı için memnuniyet odaklı çalışmalara imza atıyoruz. Sağlık ve sağlık hizmetleri sektöründeki müşterilerimize özel dijital destek çözümleri sunuyoruz.

Sağlık ve Sağlık Hizmetleri Sektörüne Özel Dijital Destek Çözümleri

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlamanız, beklentilerini karşılamanız ve işletmenizi daha verimli hale getirmeniz için sunduğumuz dijital destek çözümleri aşağıda sıralanmıştır;

  • Sağlık ve sağlık hizmetleri sektöründe SMS Entegrasyonu ile hasta iletişimini güçlendirebilir, güvenilir Ekomesaj altyapısı sayesinde randevu hatırlatmaları ve sağlık bilgilendirmeleri gibi önemli mesajları kolaylıkla iletebilirsiniz.
  • E-posta, SMS ve Web Bildirim Sistemi ile hasta iletişimini çeşitlendirebilir, daha geniş kitlelere randevu onayı, laboratuvar sonuçları gibi bilgileri hızlı ve güvenli bir şekilde iletebilirsiniz.
  •  Yoğunluk Analizi ile sağlık hizmetlerindeki talep yoğunluğunu ve müşteri beklentilerini analiz ederek hizmet kalitenizi artırabilirsiniz.
  • Talep İzleme Özelliği sayesinde sağlık sektöründe hasta taleplerinin yanıtlanma süresini hızlandırabilir, hasta taleplerini anlık olarak takip edebilir, etkin bir şekilde yönetebilir ve müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.
  • Talep Statü Değiştirme özelliği ile sağlık hizmetlerindeki taleplerin durumunu inceleyebilir, güncelleyebilir ve etkili bir şekilde yönlendirebilirsiniz,

Nildesk olarak sağlık ve sağlık hizmetleri sektöründeki faaliyetlerinizin daha hızlı ve etkili bir şekilde yönetilmesini sağlarken talep çözüm sürecini geliştirmeyi vaat ediyoruz. Sağlık sektörü için geliştirilen destek çözümlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak ve talep kaydı oluşturmak için bize ulaşın, projelerinizi geleceğe taşımanıza yardımcı olalım.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN