Kurumsal

Bizi Yakından Tanıyın;

Biz Kimiz, Neler Yaptık?

Nildesk‘in Yolculuğuna Ortak Olun

Tekrom Teknoloji A.Ş. 2003 yılında kuruldu. Bizler, sınır tanımayan genç mühendisleriz. Şirketimiz bir sermaye grubu tarafından kurulmamış ve bugüne kadar hiçbir yatırım almamıştır. Gücümüz, bize inanan 2.000’in üzerinde müşterimizden gelmektedir. 15 yılı aşkın süredir sadece bir işi yapıyoruz ve tüm enerjimizi işimize veriyoruz. Kazancımız ile teknoloji geliştiriyoruz.

Türkiye e-ticaret pazarının lideriyiz, en iyi markalara hizmet sağlamaktayız. Anadolu’nun gücüne inanıyoruz. Fırsat verildiğinde üretebilen gençlerimizi keşfetmek için Anadolu’ya açıldık.

Bu topraklardan aldığımız güçle, global rakiplerimizin Türkiye pazarına girmesini beklemiyor ve Silikon Vadisi’ne yerleşerek dünyaya meydan okuyoruz. Hayalleri olan genç girişimcilerimiz için ışık olmak istiyoruz.

2017 itibariyle 80’in üzerinde bordrolu çalışanımıza istihdam sağlıyoruz. İş arkadaşlarımızı hayallerinin sınırı olmayan adaylardan seçiyoruz.

Ekosistemimizde onlarca serbest yazılımcıya iş imkanı sağlıyor, 2023 hedefleri doğrultusunda 500 milyar USD ihracat hedefi için E-İhracatı yaygınlaştırıyoruz.

Gerçek Ortamda Demo Sitenizi Oluşturalım, 30 Gün Boyunca Ücretsiz Deneyin.

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!