Ceza Sistemi

Ceza Sistemi

Özellikler > Ceza Sistemi

Ceza Sistemi

Her projenin kendi içinde bir deadline’ı (teslim tarihi) vardır. Bazı projeler daha geniş sürelerde yapılabilirken bazıları aciliyet arz eder. Hızlı bir talepler personele aktarıldıktan sonra süre işlemeye başlar. Eğer personel gereken sürede talebi karşılamaz ya da geciktirirse birtakım yaptırımlar gündeme gelir ve ceza sistemi devreye girer. Eğer personel gereken sürede talebi karşılamaz ya da geciktirirse birtakım yaptırımlar gündeme gelir ve ceza sistemi devreye girer. Ceza sisteminin nasıl işleyeceği ilgili yetkili tarafından belirlenir ve prosedürlere uygun olarak gereken yapılır.

Ceza Sistemi Neden Kullanılmalıdır?

Ceza sistemi, personelin performans analizinin yapılabilmesi ve müşterilerin işlemlerinin aksamaması amacıyla kullanılır. Nildesk ile ceza sistemini aktifleştirdiğiniz takdirde personelinize aktardığınız taleplerin belirlenen sürelerde yanıtlanıp yanıtlanmadığını görebilirsiniz. Müşterilerinizden gelen taleplerin ne kadar süre içerisinde çözüme kavuşturulması gerektiğini belirleyebildiğiniz sistemimizde sürecin devamını da takip etmeniz önemlidir. Bu aşamada devreye giren ceza sisteminin neden kullanılması gerektiğini kısaca şu şekilde açıklayabiliriz;

  • Müşterilerin sorularının vaktinde cevaplanmasını sağlar.
  • Oluşturulan projelerin ve çözülmesi gereken sorunların teslim tarihine kadar tamamlanmasına yardımcı olur.
  • Acil statüsündeki taleplerin hızla sonuçlanması noktasında personelinizi teşvik eder.
  • Personelinizi kendilerine verilen görevleri olması gerektiği gibi tamamlayıp tamamlamadıklarına göre değerlendirmenizi sağlar.
  • Süreç sonunda sistemde görüntülenebilen ceza puanları sayesinde performans analizi yapmanız ve ilgili personele geri dönüş yapmanız konusunda yöneticinize destek olur.

Digital Destek Çözümlerinde Nildesk Kalitesi

Sektörün en güvenilir ve kaliteli yazılımlarının başında gelen Nildesk, taleplerin karşılanması noktasında her detayıyla rakiplerinden ayrışmaktadır. İhtiyaçlarına uygun paketi edinen işletmelerin tamamına gerekli eğitimler verildiği gibi birçok durumlarda destek hizmetleri de sunulmaktadır.

Eğer siz de ceza sistemini devreye sokarak personellerinizin performansını adil bir biçimde değerlendirmek, müşterilerinizin taleplerine ise verilen teslim tarihi içerisinde dönüş yapmak istiyorsanız web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nildesk farkıyla kısa süre içinde ceza sisteminin faydalarını görmeye ve markanızı geliştirmeye başlayacaksınız.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN