Cloudewer Entegrasyonu

cloudewer Entegrasyonu

Özellikler > Cloudewer Entegrasyonu

Cloudewer Entegrasyonu

Cloudewer entegrasyonu, talep edilen görsellerin saklandığı alandır. Taleplerinize ait görselleri güvenli bir şekilde Cloudewer saklayabilirsiniz. Cloudewer entegrasyonu ile screenshot (ekran görüntüsü) alabilirsiniz. Cloudewer’ın kendi içinde kuralları bulunur. Örneğin yüklenen görseller ve/veya PDF’ler bir süre sonra silinebilir.

Cloudewer Entegrasyonu Nedir?

Cloudewer, medya veya PDF dosyalarının yüklendiği bir bulut paylaşım platformudur. Büyük çaplı verilerin birikiminin önüne geçilmesi amacıyla tasarlanmıştır ve medya içerikli taleplerin yüksek bir performans ile çalışmasını hedeflemektedir. Nildesk ile kolaylıkla entegre edilebilen Cloudewer, sisteminizde veri birikmesinin önüne geçecek ve medya içerikli taleplerinizin daha hızlı yüklenmesini sağlayacaktır. Kendi içerisinde belirli kuralları olmasına ek olarak Nildesk’i desteklemesiyle de panelinizin olduğundan daha hızlı çalışmasına yardımcı olacaktır.

Cloudewer Entegrasyonu İle Akılcı Çözümler

Müşterilerinizin talep içeriklerini güvenilir ve kaliteli bir eklenti aracılığıyla saklamayı talep ettiğinizde Nildesk sizlere Cloudewer entegrasyon seçeneğini sunmaktadır. Panelinizi Cloudewer ile entegre etmeye karar verdiğiniz takdirde şu avantajlara erişebileceksiniz;

  • Medya içerikli taleplerinizi Cloudewer’da saklayacaksınız.
  • Büyük ölçekli verilerinizin Cloudewer ile entegre olarak depolanmasını sağlayacaksınız.
  • Kullanıcı adı, şifre ve sunucu linki detaylarıyla entegrasyon işlemlerini hızla halledebileceksiniz.
  • Cloudewer kuralları sayesinde medya taleplerini dilediğiniz gibi yönetebilecek işlem tamamen tamamlandığında ise silebileceksiniz.

Nildesk, destek çözümleri için entegrasyon seçenekleri sunmakta ve gerekli koşulları sağladığınız sürece panelinizi Cloudewer ile birlikte yönetmeniz mümkün olmaktadır. Ekibinize uygun paketi sitemizden inceleyerek satın aldığınız anda destek ekiplerimizle iletişime geçerek Cloudewer entegrasyonuna dair gerekli tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN