Filtre Kaydetme Özelliği

Filtre kaydetme özelliği

Özellikler > Filtre Kaydetme Özelliği

Filtre Kaydetme Özelliği

Bir konuyla ya da taleple ilgili arama yaparken filtreleri kullanmak, bilgiye erişiminizi hızlandıracaktır. Bu filtreleri yalnızca ilgili konuda arama yaparken kullanmak zorunda değilsiniz; filtre kaydetme özelliği ile filtrenizi kaydedebilir bu sayede her aramanızda teker teker filtreleme yapmak zorunda kalmazsınız, filtreniz otomatik olarak sistemde kayıtlı olur.

Filtre Kaydetme Özelliği Nedir?

Nildesk, detaylı filtreleme seçeneklerinin yanında filtre kaydetme özelliğini de sunarak destek hizmetlerini geliştirmektedir. Öncelik sırası, alan adı, mevcut durumu, etiketler, departmanlar, platform gibi filtreleri kullanarak yapmış olduğunuz aramaları Nildesk dijital destek yazılımı sayesinde kaydedebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz ilgili aramalarınızı “Menü” bölümünden kolaylıkla görüntüleyebilir, her yeni işlemde talepleri filtrelemek zorunda kalmazsınız. Dilerseniz aynı ekran üzerinden kayıtlı aramalarınızı düzenleyebileceğiniz gibi bir tık ile silme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Filtre Kaydetme Özelliğini Kullanmanın Önemi

Müşteri talepleri, hangi durumda olursa olsun mümkün olan en kısa süre içerisinde yanıtlanmalıdır. Bu nedenle işletmelerin profesyonel bir destek yazılımını kullanmaya başlamaları ve mevcut özelliklerinin her birinden yararlanmaları beklenmektedir. Filtre kaydetme özelliği de ilgili seçeneklerden biri olarak size şu avantajları sağlayacaktır;

  • Aradığınız bir konu veya talebi hızla bulabilirsiniz.
  • Her işlemde yeniden filtreleme yapmanız gerekmez.
  • Zamanınızı doğru kullanacağınız için verimliliğiniz artar.
  • Silinene kadar sistemde kayıtlı kalan filtreleri dilediğiniz gibi özelleştirmeniz mümkündür.

Siz de Nildesk’in alanında uzman personelleri tarafından özenle tasarlanan yazılımını edinerek filtre kaydetme özelliğinin avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Böylece taleplere hızlıca erişebilecek ve gerekli aksiyonları alabileceksiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN