İngilizce Dil Özelliği

İngilizce Dil özelliği

Özellikler > İngilizce Dil Özelliği

İngilizce Dil Özelliği

Nildesk ile birden fazla dilde etkin panel yönetimi sağlayabilirsiniz. Sistemimizde yalnızca Türkçe değil İngilizce ve Arapça dillerinde de hizmet bulunmaktadır. Panel üzerinden farklı dil seçeneklerini tercih edebilir içeriğinizi İngilizce, Türkçe ve Arapça dillerinde güncelleyebilirsiniz.

İngilizce Dil Özelliği Nedir?

Günümüzde çalışma süreçlerinin dijitalleşmesiyle birlikte markaların uluslararası işbirlikleri ve faaliyetleri de gelişmeye başlamıştır. Bu hem çalışan profilini hem de ortak olunan markaların çeşitliliğini artırdığı gibi işletmelerin prestiji, bilinirliğini ve güvenilirliğine de olumlu yönde etkileri olmuştur. Dolayısıyla dijital destek hizmetlere kapsamında Türkçeye ek olarak birkaç farklı dil desteğine ihtiyaç duyulmaya başlanmıştır. Nildesk, İngilizce dil özelliği ile panel yönetiminizi geliştirerek mevut veya potansiyel müşterilerinizle ilişkilerinizi geliştirmeyi hedeflemektedir. Üstelik İngilizceye ek olarak Arapça hizmet almanız da mümkündür.

Dijital Destek Yazılımlarında Dil Desteğinin Önemi

Nildesk dil özelliği, panel yönetiminizi istediğiniz dil seçeneğine göre yönetmenizi sağlamaktadır. Türkçe, İngilizce veya Arapça dil seçimi yaparak mevcut paketiniz dahilindeki özelliklerden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Peki, dijital destek yazılımlarında dil desteği bulunmasının önemi nedir? Kısaca;

  • Personel çeşitliliğinizi artırmanıza yardımcı olur.
  • İçeriğinizi farklı dillerde yayınlayabileceğiniz için müşteri profiliniz çeşitlenir.
  • İşbirliği yapabileceğiniz işletmeler daha da artacağından markanız hızla gelişmeye başlar.

Siz de dönemin çalışma dinamiklerini yakalamayı düşünüyor ve işletmenizin yüksek performans ile hedeflerine ilerlemesini istiyorsanız Nildesk’i deneyimleyebilirsiniz. Dilediğiniz her an web sitemiz üzerinden paket içeriklerimize erişebilir, merak ettiğiniz soruları destek ekibimize iletebilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN