Müşteri Profil Sayfası

Müşteri Profil Sayfası

Özellikler > Müşteri Profil Sayfası

Müşteri Profil Sayfası

Müşteri profil sayfası ile müşteriye ait bilgilere hızlı bir şekilde erişim sağlanır. Müşterinin yüklediği notlar, görseller, PDF sayfaları ve projeye ait yetkili kişi ve/veya kişiler görüntülenir. Müşteri profil sayfasında ayrıca satış bilgisi, yenileme tarihi, mevcut durum, bant genişliği, ürün sayısı ve versiyon bilgileri gibi detaylar da yer alır.

Müşteri Profil Sayfası Nedir?

Müşteri profil sayfası, kullanıcılarınızı daha iyi tanımanızı ve taleplerine dair detaylı bilgi edinmenizi sağlayan eklentilerimizden biridir. Tek bir sayfada müşterilerinizle ilgili bilgilerin tamamına erişmenizi sağlayan bu özelliğimiz sayesinde çalışma süreçlerinizi daha verimli hale getirebileceksiniz. Öyle ki aradığınız bilgilere birkaç saniye içerisinde ulaşacağınızdan zamanınızı yönetmede daha başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. Nildesk tarafından özenle ve alanında uzman ekipler tarafından planlanan ve hizmetinize sunulan müşteri profil sayfamızı “Menü” üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Müşteri Profil Sayfasını Kimler Kullanmalıdır?

Müşteri profil sayfasını, Nildesk yazılımının yöneticisi olarak atadığınız personeliniz aktif olarak kullanmalıdır. Özellikle acil durumda olan taleplerle ilgili müşteri bilgilerine erişilmesi gerektiğinde müşteri profil sayfası çok işinize yarayacak ve kurtarıcınız olacaktır. Peki, Nildesk yazılımını edinmediğiniz ve özelliklerimize ulaşamadığınız takdirde ne gibi sorunlarla karşılaşacaksınız? Buna göre;

  • Müşterilerinize cevap vermeniz gerektiği durumlarda konuya dair bilgilerine anında erişemeyeceksiniz.
  • Tek tek taradığınız müşteri profilleri nedeniyle diğer işlerinize ayırdığınız vaktinizi uzatacak ve zaman yönetimi konusunda sınıfta kalacaksınız.
  • Müşterilerinizin tarafınıza ilettiği not, medya, belge veya yetkili kişileri görüntüleyemeyeceksiniz.
  • Sizden aldıkları hizmete ve ürünlerine dair önemli detaylara ulaşamayacak, talepleri vaktinde yanıtlayamadığınız için çeşitli sorunlarla baş başa kalacaksınız.

Yukarıda açıklanan olumsuzlukların herhangi birini yaşamamanız için Nildesk ile profesyonel çözümleri tercih edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden paketlerimizi inceleyebilir, işletmenizin gereksinimlerine uygun paketimizi edinerek müşteri profil sayfalarına anında ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN