Performans Analiz Raporu

Performans Analiz Raporu

Özellikler > Performans Analiz Raporu

Performans Analiz Raporu

Performans analiz raporunda personele, departmana ve platforma göre talepleri performans analizine göz atabilirsiniz. Talebin hangi aşamada olduğu, yanıtlanma ve çözüme ulaşma süresini performans analiz raporu sayesinde inceleyebilirsiniz. Performans analiz raporunu tarih bazlı olarak filtrelemeniz de mümkündür.

Performans Analiz Raporu Nedir?

Performans analiz raporu, işletmenizin çözüm süreçlerinde ne kadar başarılı olduğunu denetlemeniz amacıyla Nildesk’te bulunan bir eklentidir. İç hizmetlerinizin ne kadar başarılı olduğunu, mevcut stratejilerinizin çalışıp çalışmadığını anlamanıza yardımcı olur. Tarafınıza iletilen bir talebi; tarih, departman, platform ve personel özelinde filtrelemenizin ardından ilk yanıt sürelerini ve çözüm süresini görmenizi sağlar. Dilerseniz ilk yanıt süresi ve çözüm süresi istatistiklerini farklı formatlarda (SVG, PNG, CSV)  indirmeniz de mümkün olacaktır.

Performans Analiz Raporlarına Neden Erişim Sağlamalısınız?

Performans analiz raporları, temel performans analizlerini bir tık ileri taşıyarak istatistikleri geliştirmek amacıyla oluşturulmaktadır. Bir talebin cevaplanıp cevaplanmadığı gibi bir soru yerine ne zaman talebe dönüş yapıldığı veya ne kadar sürede çözüme kavuştuğu bilgilerine erişmenizi sağlamaktadır. Nildesk’i deneyimlemeye başladığınız takdirde performans analiz raporları size şu avantajları sunacaktır;

  • Departmanlarınızın performanslarını ölçerek olumlu/olumsuz değerlendirme yapabileceksiniz.
  • Platformlarınızın performanslarına bakarak gerekli aksiyonları alabileceksiniz.
  • Personelinizin çözüm süreçlerinde ne kadar başarılı olduğunu denetleyebileceksiniz.
  • Müşterilerinizin taleplerine ne kadar sürede geri dönüş yapıldığını anlayacaksınız.
  • Bir sorunun ne kadar sürede çözüme kavuştuğunu görebileceksiniz.
  • İstatistiki verileri SVG, PNG veya CSV formatında indirebileceksiniz.

Eğer siz de iç hizmetleriniz dahilindeki personel, departman ve platform performanslarını kontrol etmekte zorlanıyorsanız dijital bir desteğe ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacak olan Nildesk’i tercih edebilirsiniz. Böylelikle daha doğru, adil ve etkili bir performans analiz stratejisi geliştirmiş olacaksınız.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN