SMS Entegrasyonu (Ekomesaj)

sms Entegrasyonu (Ekomesaj)

Özellikler > SMS Entegrasyonu (Ekomesaj)

SMS Entegrasyonu (Ekomesaj)

Nildesk, SMS Entegrasyonu olarak bir SMS alt yapı sağlayıcısı kullanır ki bu Ekomesaj’dır. Ekomesaj ile Nildesk entegreli olarak çalışmaktadır. Müşteriye SMS yoluyla iletilmesi gereken tüm bildirimler Ekomesaj ile gönderilir.

SMS Entegrasyonu Nedir?

Dijital destek uygulamaları, talep yönetiminde çeşitli bildirim araçlarına yer vermelidir. Müşterilerin soru veya sorunlarının çözüme kavuşturulması sürecinde belirli aralıklarla bilgilendirilmeleri önemlidir. Bu, hem markaya olan güvenin artırılmasını hem de talebin doğru bir çözüm yöntemiyle incelenip incelenmediğinin anlaşılmasını sağlayacaktır. Mobil, Hipchat, Mail gibi bildirim gönderim yöntemlerinin dışında opsiyonel olarak SMS seçeneğine de yer verilmelidir. Zira bazı müşteriler, SMS ile bilgilendirilmeyi talep edeceklerdir.

SMS Entegrasyonunun Önemi

SMS Entegrasyonu, dijital destek yazılımı satın alırken talep etmeniz gereken özelliklerdendir. İşletmeniz için en kolaylaştırıcı çözümleri, paket içeriklerini tüm detaylarıyla inceleyerek ve bildirim gönderme seçeneklerini kontrol ederek bulmalısınız. Nildesk, Ekomesaj SMS Entegrasyonu ile sizleri uygun alt yapı sağlayıcılarını arama işinden kurtarmakta ve yöneticinizin işini kolaylaştırmaktadır. SMS Entegrasyonu şu nedenlerle bir işletmenin öncelikli ihtiyaçlarındandır;

  • SMS bildirimi almak isteyen müşterilere ilgili mesajlarınızı iletmeniz mümkündür.
  • SMS’lerin alınma oranları daha yüksektir.
  • Toplu mesaj iletme seçeneğiyle müşterilerinize hızlı geri dönüş yapabilirsiniz.
  • SMS’lerinizi kurumsal bir dil ile oluşturup kaydetmenizin ardından müşterilerinize iletebilirsiniz.

Neden Nildesk’i Tercih Etmeliyim?

Nildesk, Ekomesaj ile entegre bir yazılım olarak müşterilerine özel fiyatlandırma seçenekleri sunmaktadır. Destek yazılımında Nildesk’i tercih ettiğiniz takdirde daha uygun fiyatlara kaliteli bir hizmet almanız mümkündür.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN