Talep Etiket Ekleme

talep Etiket ekleme

Özellikler > Talep Etiket Ekleme

Talep Etiket Ekleme

Aradığınız özelliklere ya da taleplere hızlı bir şekilde erişmenin en etkili yollarından biri etiketlerdir. Bunun için yapmanız gereken bir etiket oluşturmak ve ilintili olduğu konuya eklemektir. Etiketi ekledikten sonra artık etiket bazlı filtreleme yapabilir, bu sayede istediğiniz konuyu hızlıca bulabilirsiniz.

Talep Etiket Ekleme Nedir?

Özellikle son yıllarda müşterilerin taleplerinin anında karşılanmasını mümkün kılan dijital destek yazılımlarına olan ilgi artmıştır. Bu, hayatımızın her alanına entegre olan teknoloji çözümlerinin çalışma süreçlerini de dijitalleştirmesinin bir sonucudur. Seçeneklerin artması, işletmelerin tercih sürecini zorlaştırsa da hangi yazılımı tercih etmeleri gerektiği konusunda önemli ipuçlarını barındırmaktadır. Nildesk, rakiplerinin aksine son derece detaylı kategorileri ve iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik eklentileriyle göz doldurmaktadır. Oldukça basit gibi görünen, fakat kullanılmadığı takdirde büyük çaplı karışıklıklara neden olan talep etiket ekleme özelliği de bunlardan biridir.

Talep etiket ekleme; talep, alan adı(domain) ve kullanıcı özelinde etiketler oluşturmanızı sağlayan bir filtreleme seçeneğidir. Güncel durumu fark etmeksizin tüm taleplerin etiketlenmesi ve gruplandırılması mümkündür. Bu sayede mevcut işlemlerinizin hızlandırılması ve müşterilere anında dönüş yapılması hedeflenmektedir.

Talep Etiket Ekleme Ne Amaçla Kullanılabilir?

Yenilikçi ve kaliteli altyapısıyla Nildesk, taleplerinizi yönetme noktasında çok sayıda filtreleme seçeneği sunmaktadır. Bunlardan biri olan talep etiketleri, kendi içerisinde ayrıldığı kategorileri ve özelleştirilebilir etiketleriyle aradığınız bir konuya anında erişimini mümkün kılmakta, panel kullanımı konusunda verimliliğinizi artırmaktadır.

Talep etiket ekleme özelliği bütünüyle şu amaçlarla kullanılmaktadır;

  • Müşterilerinizin taleplerini belirli kategorilerde listelemek,
  • Birbiriyle ilişkili konuları gruplandırmak,
  • Aranılan konulara veya taleplere anında erişebilmek,
  • Etiketleri kullanarak filtreleme yapmak,
  • Etiket rapor sayfası üzerinden konuların durumlarını gösteren grafikleri görüntülemek.

Nildesk ile destek hizmetlerini özelleştirin

Talep etiket ekleme, Nildesk’te bulabileceğiniz özelleştirme seçeneklerinden yalnızca biridir. Müşterilerinizden gelen talepleri anında işleme almak ve sorunlarına çözüm üretebilmek amacıyla bu özelliği kullanabilirsiniz. Hızlı büyüme ve yüksek performans hedefleyen kurumsal işletmeleriniz için ilgili paketleri satın alabilir, profesyonel çözümlerle kaliteli bir yardım masası deneyimine ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN