Talep Log Kayıtları

Talep Log Kayıtları

Özellikler > Talep Log Kayıtları

Talep Log Kayıtları

Talep log kayıt özelliği sayesinde hangi projenin, hangi personel tarafından yürütüldüğü görüntülenir. Yanı sıra talebin mevcut durumu ve hangi aşamada ilerleme kaydettiği bilgilerine de erişim mümkündür. Talep log kayıtları özelliğiyle aynı zamanda talepte yapılan ve/veya yapılacak olan olası değişiklikler de görüntülenebilir. Diğer bir deyişle yalnız ilgili personel ve talebin durumu değil, yapılan değişiklikleri de takip etmek mümkündür.

Talep Log Kayıtları Nedir?

Nildesk, müşterilerinizden gelen talepleri yanıtlama konusunda en gelişmiş dijital destek yazılımıdır. Çünkü talep sekmeleri, gerekli tüm detaylar düşünülerek tasarlanmıştır.  Taleplerin durumlarına göre kategorilere ayrılmış olması bir yana projelerin yönetimi noktasında da erişim seçenekleri oldukça fazladır. Öyle ki müşterileriniz tarafından size iletilen projelerin hangi personel tarafından yönetildiği, tarihi, talep sayıları ve personel e-postalarına anında ulaşılabilmektedir. Bu işlem için talep logları adı verilen özelliği kullanmanız yeterli olacaktır. Talep detayları sayfasındaki “Logları Göster” butonuna tıkladığınız anda taleplerinizin detaylarına erişebileceksiniz.

Talep Log Kayıtlarına Erişim Neden Önemlidir?

Taleplerin durumuna dair tüm detaylara erişebildiğiniz yazılımımızda neden talep log kayıtları özelliğine gerek duyulduğunu merak ediyor olabilirsiniz. İşletmenizin müşteri ilişkilerini ve destek hizmetlerini geliştirme noktasında taleplerin mevcut durumunu ve personel hareketlerini inceliyor olmanız gerekir. Aksi halde herhangi bir sorunla karşılaşıldığında anında müdahale etmeniz mümkün olmayacaktır. Buna göre talep log kayıtlarına erişimin neden önemli olduğunu şu şekilde açıklayabiliriz;

  • Taleplerin hangi tarihte hangi personel tarafından incelendiğini görüntüleyebilirsiniz.
  • Talebin mevcut durumuna anında erişebilirsiniz.
  • Talebe dair yapılan değişikliklere ulaşabilirsiniz.
  • Personel e-postaları aracılığıyla talep detaylarına dair iletişime geçebilirsiniz.

Talep kayıtları yönetiminde en profesyonel çözümlere imza atan Nildesk’i web sitemizden inceleyebilir, işletmenize uygun paket ve eklentileri edinerek panelinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN