Talep Transfer Raporu

Talep Transfer Raporu

Özellikler > Talep Transfer Raporu

Talep Transfer Raporu

Talep transfer raporu ile departmanlar arası talep transferi yapmak mümkündür. Örneğin bir talebi başka bir departmana aktarabilirsiniz. Talep transfer raporu ile eski departman ve yeni departman arasındaki talep aktarım rapor trafiğini tarih bazlı olarak inceleyebilirsiniz.

Talep Transfer Raporu Nedir?

Bir işletme, müşteri ilişkilerini ilerletmek için öncelikle iç iletişimini güçlendirmeli ve departmanlar arası etkileşimi artırmalıdır. Çünkü müşteriden gelen soru veya sorunların tek bir departman özelinde değerlendirilemediği veya aktarım yapılması gerektiği durumların yaşanması oldukça olasıdır. Böyle bir durumda gelen talepleri hızla farklı bir departmana aktarmak ve çözüme kavuşturabilmek önemlidir.

Nildesk, destek hizmetlerinizi sorunsuz bir şekilde sürdürmenizi mümkün kılacak eklentilerinin yanında iç iletişiminizi de geliştirmeyi hedeflemektedir. Talep transfer raporu ile talepleri farklı bir departmana aktarabildiğiniz gibi ilgili raporların grafiğini de tarih bazında görüntüleyebilirsiniz.

Talep Transfer Raporunun Avantajları

Talep transfer raporları, çözüm süreçleri için basit bir eklenti gibi görünse de esasında işletmeler tarafından özellikle talep edilen bir eklenti olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer siz de talep transfer raporlarının işletmenizin yararına olacak özelliklerini merak ediyorsanız temel avantajlarını şu şekilde açıklayabiliriz;

  • Eski ve yeni departmanlar arasında talep transferi yapmanızı sağlar.
  • Tarih bazında filtreleme seçenekleri sunar.
  • Rapor grafik üzerinden aradığınız verileri incelemenizi mümkün kılar.  

Markanız için en iyi dijital destek yazılımını araştırırken talepleri yönetme ve düzenleme konusunda en kapsamlı sistemlere yönelmelisiniz. Taleplerinizin tamamını karşılayacağını düşündüğümüz Nildesk sayesinde talep transfer raporu dahil pek çok eklentiye erişebileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken tek işlem, web sitemiz üzerinden paketlerimizi inceleyerek işletmeniz için yeterli olduğunu düşündüğünüz paketi satın almaktır.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN