Elektrik ve Elektronik

Elektrik ve Elektronik

İlgili Sektörler > Elektrik ve Elektronik

Elektrik ve Elektronik

Nildesk’in dijital destek çözümleriyle, elektrik elektronik sektöründe müşteri memnuniyetini arttırın ve iş süreçlerinizi optimize edin!

Elektrik elektronik sektörü, teknolojiyle iç içe olan ve her geçen gün müşteri beklentilerinin arttığı bir sektördür. İşletmelerin dijitalleşmeye ayak uydurabilmesi için müşteri beklentilerine son teknoloji çözümlerle yanıt verilebilmesi ve taleplerinin karşılanabilmesi gerekir.

Nildesk olarak müşteri deneyimini artıran eklentilerimizle talep çözüm süreçlerinin iyileştirilmesini sağlıyoruz. Elektrik ve elektronik sektöründe faaliyet gösteren işletmelere özel dijital destek çözümleri sunuyoruz.

Elektrik ve Elektronik Sektörüne Özel Dijital Destek Çözümleri

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlamak, beklentilerini karşılamak ve işletmenizi daha verimli hale getirmek amacıyla sunduğumuz dijital destek çözümleri aşağıda sıralanmıştır;

  • Taleplerinizin durumunu Talep İzleme Özelliği ile anlık olarak takip edebilir, hangi aşamada olduklarını öğrenebilirsiniz.
  • Müşterilerinizin bilgilerini saklamak, güncellemek ve satın alma davranışlarını analiz edebilmek için Müşteri Profil Sayfası‘nı inceleyebilirsiniz.
  • Destek ekibinizin bilgilerine hızla erişebilme, talep yanıtlamada ne kadar başarılı olduklarını denetleme, talep yanıtlama sürelerini öğrenme ve performans değerlendirmesi yapma amacıyla Personel Analiz Sayfası‘nı inceleyebilirsiniz.
  • Müşteri taleplerini Departman Yönetimi ekranından kolaylıkla takip edebilir, mevcut durumlarını öğrenebilirsiniz.
  • Talep Etiket Ekleme özelliği ile talepleri kategorize edebilir, filtreleyebilir, analiz süreçlerini hızlandırabilirsiniz.

Nildesk olarak elektrik elektronik sektörü için geliştirilen çözümlerimizle işletmelerin dijital dünyadaki varlıklarını kanıtlamalarını ve müşterileriyle daha hızlı ve etkili iletişim kurmalarını hedefliyoruz. Destek çözümlerimizle ilgili merak ettiğiniz konu başlıklarını ekibimize iletebilir, demo talebi oluşturarak panelimizi inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN