Mobilya

Mobilya

İlgili Sektörler > Mobilya

Mobilya

“Nildesk’in dijital destek çözümleriyle, mobilya sektöründe müşteri memnuniyetini arttırın ve işletmenizi daha verimli hale getirin!”

Mobilya sektörü, müşterilerinizin yaşam alanlarını şekillendiren ve estetik kaygıların yanı sıra fonksiyonelliğin de ön planda olduğu bir sektördür. Bu nedenle işletmelerin, müşterileriyle doğru bir şekilde iletişim kurmaları ve ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vermeleri önemlidir.

Nildesk olarak müşterilerinizle ilişkilerinizi geliştirmeyi, talep çözüm sürecinize destek olmayı ve iş sürecinizi hızlandırmayı hedefliyoruz. Mobilya sektöründeki müşterilerimize özel dijital destek çözümleri sunuyoruz.

Mobilya Sektörüne Özel Dijital Destek Çözümleri

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlamanız, beklentilerini karşılamanız ve işletmenizi daha verimli hale getirmeniz için sunduğumuz dijital destek çözümleri aşağıda sıralanmıştır;

  • Müşterilerinizin farklı ürün kategorilerindeki taleplerini Departman Yönetimi ile kolaylıkla takip edebilir, mevcut durumlarını denetleyebilirsiniz.
  • Mobilya ürünleriyle ilgili benzer talepleri olan müşterilerinize Talep Hazır Yanıt Şablonları ile hızlı dönüş yapabilirsiniz.
  • Personel performansını takip etmeniz için hazırlanan Ceza Sistemi ile taleplerin zamanında yanıtlanmasını sağlayabilir,  müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.
  • Taleplerin mevcut durumu ve sipariş sürecine dair geri bildirimlerinizi E-posta, SMS ve Web Bildirim Sistemi ile iletebilirsiniz.
  • Özel sipariş sisteminin yaygın olarak kullanıldığı mobilya sektöründe taleplerinizi Talep Etiket Ekleme özelliğiyle gruplandırabilirsiniz.

Nildesk olarak mobilya sektörüne özel olarak tasarlanmış çözümlerimizle işletmenizin müşteri memnuniyetini arttırmayı ve iş süreçlerinizi optimize etmeyi hedefliyoruz. Destek çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veya ücretsiz demo panelinizden yazılımımızı inceleyebilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN