Talep İzleme Özelliği

Talep izleme özelliği

Özellikler > Talep İzleme Özelliği

Talep İzleme Özelliği

Talep izleme özelliği ile talebin durumunu takip edebilirsiniz. “Takip et” butonu aracılığıyla talebinizin hangi aşamada olduğunun kontrolünü sağlayabilirsiniz. Talebinizin işlem süreçlerine detaylı bir şekilde hakim olabilmeniz için bildirim alabilirsiniz. Sadece talebinizin süreçlerini takip etmekle kalmaz aynı zamanda alacağınız bildirimlerle olası değişikliklerden de anında haberdar olmuş olursunuz.

Talep İzleme Özelliği Nedir?

Müşterilerin panel üzerinden size yönelttiği soru veya sorunlara anında çözüm üretmeye başlamak kadar taleplerin güncel durumundan haberdar olmak da önemlidir. Nildesk’in talep izleme özelliği, mevcut taleplerinizin hangi aşamada olduğunu ve güncel durumunu görmenizi sağlamaktadır. Öyle ki tek bir buton aracılığıyla işleminizi tamamlamanız ve hangi aşamada olduğunu görüntülemeniz mümkündür. Dilerseniz vakit kaybetmemek adına bildirim alma özelliğini aktifleştirerek talep durumuna dair bildirim almaya başlayabilir, önemli bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Neden nildesk’i tercih etmeliyim?

Teknolojinin gelişimine paralel olarak piyasaya sürülen müşteri destek hizmetleri, belirli noktalar dikkate alınarak incelenmeli ve markalara entegre edilmelidir. Zira dönemin hızlı tüketim alışkanlıkları dikkate alındığında zaman yönetiminin önemi ortaya konmakta ve müşterilerle anında iletişim kurabilen işletmeler daha fazla tercih edilmektedir.

Nildesk, kolay kullanılabilir ara yüzü ve kaliteli altyapısıyla talep izleme özelliği başta olmak üzere çok sayıda destek hizmeti sunmaktadır. Dilediğiniz her an web sitemiz üzerinden incelemenizin mümkün olduğu paketlerimize göz atabilir, müşterilerinizle birebir etkileşimde bulunduğunuz talep ilerleme durumuna dair anlık bildirimler almaya başlayabilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN