Yapı Hırdavat

Yapı Hırdavat

İlgili Sektörler > Yapı Hırdavat

Yapı Hırdavat

 “Yapı hırdavat sektöründe inovasyonun gücünü keşfedin, Nildesk dijital destek çözümleriyle en başarılı markalar arasına adınızı ilk sıralara yazdırın!”

Yapı Hırdavat sektörü, inşaat, tadilat ve benzeri projelerle ilgilenen işletmelerin yoğun rekabet içinde olduğu sektörlerden biridir. İşletmelerin dijital dönüşüm sürecine hızla adapte olmaları, müşteri memnuniyetini artırmaları ve beklentilerini karşılamalarından geçmektedir.  

Nildesk olarak müşterilerinizle daha sağlam ilişkiler kurmanızı, talep çözüm süreçlerinde ekibinizi destekleyerek sorunsuz bir hizmet sağlayıcısı olmanızı istiyoruz. Yapı Hırdavat sektöründeki müşterilerimize özel dijital destek çözümleri sunuyoruz.

Yapı Hırdavat Sektörüne Özel Dijital Destek Çözümleri

Müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlamanız, beklentilerini karşılamanız ve işletmenizi daha verimli hale getirmeniz için sunduğumuz dijital destek çözümleri aşağıda sıralanmıştır;

  • Müşteri Analiz Raporları ile müşteri verilerini analiz ederek satış eğilimlerini ve tercihlerini anlayabilirsiniz.
  • Müşteri taleplerini destek ekibinizin daha etkili bir şekilde karşılayabilmesi için Yoğunluk Analizi yaparak süreci kolaylaştırabilirsiniz.
  • Taleplerin hangi temsilci tarafından karşılanmasını istediğinize Talep Transfer Raporu aracılığıyla karar verebilirsiniz.
  • Filtre Kaydetme Özelliği sayesinde sık kullandığınız filtreleri kaydederek talepleri daha hızlı bir şekilde filtreleyebilirsiniz.
  • Talep Birleştirme Özelliği ile benzer talepleri birleştirerek verimliliğinizi artırabilir, müşterilerinizin süreçten memnun bir şekilde ayrılmasını sağlayabilirsiniz.

Nildesk olarak yapı hırdavat sektörü için geliştirilen çözümlerimizle işletmenizin müşteri taleplerini daha hızlı yanıtlamasına ve kaliteli bir müşteri deneyimi sunmasına yardımcı oluyoruz. Destek çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, panelimizi incelemek için talep kaydı oluşturabilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN