Müşteri ve Personel Profil Sayfası

Müşteri ve Personel Profil Sayfası

Özellikler > Müşteri ve Personel Profil Sayfası

Müşteri ve Personel Profil Sayfası

Müşterilerinize ve personelinize ait profil sayfalarına tek bir panel üzerinden erişim sağlamanız mümkündür. Müşteri ve personel profil sayfası özelliği sayesinde müşteriye ve personele ait tüm bilgilere erişim sağlanabilir. Yetkili kişiye ve personele ulaşabilmek için farklı panellerden arama yapmaya gerek kalmaz, tek bir ekran üzerinden tüm hikâyeye ulaşılabilir.

Müşteri ve Personel Profil Sayfası Nedir?

Dijital süreçlerin gelişimi her ne kadar faaliyetlerimizi hızlandırsa da veri birikimine neden olmakta ve aranılan bilgilere ulaşmak gittikçe zorlaşmaktadır. İşletmelerin son yıllardaki öncelikli problemlerine bakıldığında ise müşteri ve personele ait verileri düzenlemenin, ilk sıralarda yer aldığı görülmektedir. Oysaki müşteri ve personel ile iletişime geçme noktasında ihtiyaç duyulan bilgilerin hızlı ulaşılabilir olması önemlidir. Nildesk’te bulabileceğiniz müşteri ve personel profil sayfasıyla ilgili bilgilerin tümüne erişmeniz mümkündür. Üstelik tek bir panel üzerinden yönetilebilmesi nedeniyle işlerinizi daha da kolaylaştırması öngörülmektedir.

Müşteri ve Personel Profil Sayfası Ne İşe Yarar?

Nildesk’in yenilikçi ve profesyonel çözümlerinden biri olan müşteri ve personel profil sayfası, hızlı bilgi akışı sağlamakla birlikte hizmet anlayışınızı geliştirecektir. Buna göre;

  • Müşteri ve personel profil sayfasını tek bir panelden yönetebilirsiniz.
  • Aradığınız bilgilerin tamamına anında erişebilirsiniz.
  • Farklı panellere geçiş yapmanıza gerek kalmadan işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • Birkaç saniye içerisinde müşteri ve personelin iletişim bilgilerine erişebilirsiniz.

Eğer siz de destek ekiplerinizi güçlendirmek ve erişim imkanlarını artırmak istiyorsanız Nildesk’in müşteri ve personel profil sayfasını içeren paketlerini incelemeye başlayabilirsiniz. Gerekli tüm konularda sizlere yardımcı olmayı bekleyen destek ekibimize sorularınızı iletebileceğiniz gibi 14 günlük deneme özelliğimizden faydalanarak müşteri ve personel profil sayfası dahil yazılımımızı deneyimleyebilirsiniz.

Kaliteli Bir Nildesk Deneyimine Hazır Mısınız?

İşletmenizi başarıya ulaştıracak Nildesk talep yönetimi çözümleri için bize ulaşın.

BİZE ULAŞIN

Esentepe, Haberler Sokak NO:13, 34394 Şişli, İstanbul
+902126124455

BİZİ TAKİP EDİN